Domeni

.FR Domeni - Na prodaju$6.55

Razgovarajte na francuskom uz .FR domen
Cene za prvu godinu
RegistracijaNa prodaju$6.55Obnovi$6.55Transfer$6.55

Registrujte vaš .FR domen

icon
Francuski vlastiti domen
.FR domen je zvanični country code top-level domen (cc TLD) Francuske, koji predstavlja francusku kulturu, ekonomiju i dobro poznati šarm.
icon
Postignite bolji lokalni uticaj
Ciljate na francusko tržište? Domena .FR je logičan izbor kako bi vaš posao bio uočljiv lokalnoj publici.
icon
Pogodno za sve subjekte
Za preduzetnike, organizacije zajednice ili profesionalce koji posluju u Francuskoj ili EU, .FR domen je prirodni i logičan prvi izbor.

.FR Domain: Puls digitalnog prisustva Francuske

.FR domen vas trenutno povezuje sa francuskom online zajednicom i globalnom mrežom publike koja govori francuski. Sa procenjenih 320 miliona govornika francuskog širom sveta, doseg .FR domena je ogroman. Francuska je poznata po doprinosu modi, vinu, umetnosti, muzici i još mnogo toga.

Bilo da želite da uspostavite lokalno prisustvo ili da se povežete sa ovim poznatim industrijama, .FR domen je savršen izbor da budete povezani sa ovom kulturom ikonom.

Sigurnost, Jednostavnost, Solidarnost

Domen .FR predstavlja više od same online prisutnosti; on govori o sigurnosti, jednostavnosti, dostupnosti i solidarnosti. Sa .FR domenom, ističete svoju povezanost sa Francuskom i njenim vrednostima, negujući poverenje i saradnju. To je savršen izbor za poslovne subjekte i pojedince koji žele da svoj online ugled povežu sa ovom divnom zemljom.

 

.FR Cene domena

Ovaj TLD podržava premium domene. Molimo vas da imate na umu da premium domene imaju različite cene.
RedovnoBulkSuper Bulk
Godine1 godina2 godine3 godine4 godine5 godina6 godina7 godina8 godina9 godina10 godina
Registrujte$6.55$13.10$19.64   $13.10$26.18   $19.64$32.72   $26.18$39.26   $32.72$45.80   $39.26$52.35   $45.80$58.89   $52.35$65.43   $58.89
Obnovi$6.55$13.10$19.64$26.18$32.72$39.26$45.80$52.35$58.89$65.43
Transfer$6.55
20/page
Cena domena
1 Godine
Registrujte$6.55
Obnovi$6.55
transfer$6.55
2 Godine
Registrujte$13.10
Obnovi$13.10
3 Godine
Registrujte$19.64   $13.10
Obnovi$19.64
4 Godine
Registrujte$26.18   $19.64
Obnovi$26.18
5 Godine
Registrujte$32.72   $26.18
Obnovi$32.72
6 Godine
Registrujte$39.26   $32.72
Obnovi$39.26
7 Godine
Registrujte$45.80   $39.26
Obnovi$45.80
8 Godine
Registrujte$52.35   $45.80
Obnovi$52.35
9 Godine
Registrujte$58.89   $52.35
Obnovi$58.89
10 Godine
Registrujte$65.43   $58.89
Obnovi$65.43
Napomena: Cene mogu varirati u zavisnosti od fluktuacija u kursnim razlikama.
.FR Informacije o domenu

O .FR domenima

.FR je zvanična nacionalna ekstenzija domena za Francusku. Odličan je izbor za svakoga ko želi da izgradi poverenje i povezanost sa francuskom i EU publikom.

Ko može da registruje .FR domene?

Ako želite da registrujete .FR domen, imajte u vidu da su .FR registracije ograničene na podobne registrante povezane sa EU/EFTA. Registranti moraju da ispune određene obaveze:

  • Morate da imate prebivalište ili da budete pravno lice sa registrovanim sedištem ili glavnim poslovnim sedištem na teritoriji države članice Evropske unije ili neke od sledećih zemalja: Island, Lihtenštajn, Norveška i Švajcarska.

  • U skladu sa politikama registra, .FR domeni ne mogu se koristiti za veb-sajtove povezane sa kockanjem ili klađenjem.

Ovaj kriterijum podobnosti obezbeđuje da .FR domen zadrži autentično i lokalizovano predstavljanje francuske zajednice.

.FR ograničenja registracije

Obavezno koristiti

1–63 characters

Može se koristiti

Slova A-Z, brojevi 0-9, crtice

Ne može se koristiti

Razmaci ili specijalni znakovi. Domeni ne mogu da počinju niti da se završavaju crticom, ne mogu da imaju crtice i na 3. i na 4. poziciji. Za više detalja, proverite Pravila sintakse.

Privatnost dozvoljenaNe
IDNs

Podržano. Idite na naš Pretraga IDN stranicu da biste videli punu listu podržanih jezika i pronašli pravi internacionalni .FR domen za vas!

Napomena

Registrant i administrativni kontakt moraju da ispunjavaju pravila podobnosti AFNIC registra i ostanu dostupni. Registracija .FR imena domena zahteva dodatne kontakt informacije pri završetku kupovine. Neki uslovi mogu zahtevati prethodnu proveru ili prateću dokumentaciju.

AFNIC može proveriti podobnost i kontakt podatke na sopstvenu inicijativu, nakon prijave treće strane putem AFNIC-ovog obrasca za verifikaciju, ili na inicijativu registrara.
Ako traženi dokaz nije dostavljen, AFNIC može suspendovati, blokirati ili izbrisati domen u skladu sa svojom politikom imenovanja. Neki uslovi takođe mogu zahtevati prethodnu proveru ili prateću dokumentaciju.

*Za najnovije informacije o uslovima za registraciju i tehničkim zahtevima za .FR domen, posetite veb-sajt registra domena.

Tehnički zahtevi za .FR

Imenički serveri

2-13 autoritativnih servera imena

IP podrška

IPv4 / IPv6

DNSSEC podržanPodržano

.FR Karakteristike

Trajanje registracije1-10 years
Trajanje obnove1-10 years
Grejs period za obnovu0 Days
Period grejsa za brisanje5 Dani
Period restauracije30 Dani
Obnova pri transferu1 Year
Backorder domenaPodržano
Transferi ka DynadotuPodržano
Transferi sa DynadotaPodržano
UpotrebaVeb-sajtovi na francuskom jeziku
TipDržava
Vikipedijski unosWikipedia
Uveden1986

.FR Cene

Cena registracije za 1 godinu$6.55
Cena obnove za 1 godinu$6.55
Cena transfera za 1 godinu$6.55
Cena povraćaja$22.76

Politika povraćaja novca

Za sve detalje o povraćajima, pogledajte naš politika povraćaja sredstava Vaš zahtev ne sadrži tekst koji treba prevesti na srpski jezik. Molimo vas da dostavite tekst kako bismo mogli da izvršimo prevod.

O .FR domenima

.FR je zvanična nacionalna ekstenzija domena za Francusku. Odličan je izbor za svakoga ko želi da izgradi poverenje i povezanost sa francuskom i EU publikom.

Ko može da registruje .FR domene?

.FR ograničenja registracije

Tehnički zahtevi za .FR

.FR Karakteristike

.FR Cene

Politika povraćaja novca

Karakteristike domena

Uključeno BESPLATNO sa svim .FR nazivima domena
Prosleđivanje i Tajno ProsleđivanjeSvetska klasa korisničke uslugeBezbednost domenaJednostrana veb stranicaJedna brendirana email adresaNapredne DNS postavke

.FR Često postavljana pitanja o domenima

24/7 Podrška

Naš tim je uvek dostupan da odgovori na pitanja i pronađe rešenja.